02 marca

No i jest!

No i znalazłem i mam! Idealną, skrojoną na miarę szatę dla mojego bloga! Jest abso-kurde-lutnie czadowa! Bardzo mi się podoba. Dobra Dusza sprawiła, że od dzisiaj mój blog może puszyć się nowym, efektownym strojem. Dziękuję Halinko. I Twojemu najlepszemu z mężów. Aż mnie telepie z tej ekscytacji :-)))))))) I co powiecie drodzy Czytelnicy? Fajnie blog wygląda, prawda?:-) 

12 komentarzy:

 1. Ładniutki, ładniutki : - choć to tylko szata, a na piedestale stawiać winieneś treść :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróć uwagę Atka na tło - to mój górski grajdoł. Cudo:)

   Usuń
  2. Nie zapominaj, iż mój taki sam :))
   Ekstazę wywołuje u mnie niezmiennie lat najmłodszych. W takie słoneczne dni siadam na szczycie i zawieszam się na chwil kilka ... jestem wtedy taka wolna ...

   Usuń
 2. Nie wiem w jakim szablonie to jest robione i z jakim tłem, ale u mnie wyświetla się białe tło i czarna czcionka we wpisach, czerwona w czytanych blogach. Żadnego tła u mnie nie ma i może dobrze, bo nie lubię przerostu formy nad treścią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adi odśwież, teraz powinno być ok, bo przed chwila jeszcze grzebałem przy tle, dlatego było białe:)

   Usuń
 3. Faktycznie, teraz, choć to już znacznie później, jest w tle jakiś obrazek z gór. To on ma powodować to drgnięcie serducha, czy wzbudzenie mózgu oglądając prawie jak w XP zdjęcie z gór?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się podoba. Jeśli zaś Tobie się nie podoba i kojarzy Ci się z XP to... trudno:)

   Usuń
 4. Mi też się podoba tak jak Tobie:) Może pomyślę nad takim układem u siebie ;-) Może :) Bardzo ładny widok, taki prowiosenny :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger