03 marca

Potykając się...

Cieszę się nową szatą mojego bloga. Tu i ówdzie Dobre Dusze wprowadziły jeszcze (wcale niemałe) korekty i dzięki ich bezinteresownej pomocy blog wygląda naprawdę fajnie. Ta ich bezinteresowność jest tym bardziej cenna, że znamy się tylko wirtualnie. Wprowadzanie korekt zapewne odrywało ich od ich własnych zadań, a jednak zrobili to, żeby sprawić mi przyjemność. Fajnie spotykać fajnych ludzi. Jestem wdzięczny i jeszcze raz dziękuję.
***
W pracy szał. Zapowiadałem, że ten tydzień będzie ciężki i taki właśnie jest. Z pracy wychodzę wyżęty i wymęczony, bo roboty od groma i czas goni. Jestem tak wymłócony robotą, że wątek mi się rwie i post pisze się opornie. Ta obfitość pracy ma swoją dobrą stronę, bo nie mam czasu rozczulać się nad sobą. W ciągu ostatnich kilku dni bardzo rzadko myślałem o Szarookim, a jak już pomyślałem, to spokojnie i dość pogodnie. Dzisiaj jednak potknąłem się o drobiazg i na chwilę straciłem równowagę. Moja koleżanka w pracy (lubimy się, choć nie jesteśmy jakoś szczególnie zaprzyjaźnieni) poprosiła mnie o pomoc w pewnej dość trudnej sprawie. Pomogłem, ale to bez znaczenia dla tej notki. Zaskoczyła mnie, bo dziękując mi za pomoc zwróciła się do mnie zdrobnieniem, jakiego używał wyłącznie Szarooki. Przyznam, że na moment mnie zamurowało, bo nie sądziłem, że ktoś może się jeszcze tak do mnie zwrócić. Adaśko... Nie lubię tego zdrobnienia! Lubiłem jednak, kiedy on tak do mnie mówił. Tylko on...


Sama piosenka podoba mi się średnio, ale klip jest taki fajny, że linkuję.

18:38 update

Właśnie przeczytałem, że ten klip powyższy to highlights z "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Nie widziałem tego filmu i nie wybieram się, żeby obejrzeć. Choć przyznać muszę, że pan Jamie Dornan jest dekoracyjny i ma tyłek prawie tak fajny jak ja:)

8 komentarzy:

 1. Dobrze, że dodałeś update, bo się bardzo zdziwiłam widząc ten klip;-)
  No, ale w sumie zgrabny tyłek Jamiego wart jest oglądania:)

  Adaś jaka bezinteresowność, a stawka najlepszego z mężów w postaci taniego wina z biedronki to co;-)))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. stawka niewygórowana:))))))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Da się od biedy posłuchać, na przykład w czasie jazdy samochodem, choć informacja, skąd pochodzi nieco mnie zraziła.
  Facet nie w moim typie, tyłka nie zauważyłam. Wolę wierzyć na słowo, że Twój fajniejszy:)).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Errato. Z grzeczności nie zaprzeczę:)))))

   Usuń
 4. Dobre Dusze potykając się zawsze natrafią na pomocną dłoń innych Dobrych Duszyczek. Dziś się znacie wirtualnie, jutro przecież możecie realnie... czego Wam bardzo życzę, bo wiem w jak piękną przyjaźń mogą się przemienić znajomości z bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wczoraj obejrzalem dornana i nawet stopowalem jak sciagal koszulke haha,

  super nowa szata ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki East Kid:) Aż tak Ci się podobała jego elewacja?:)))))

   Usuń
  2. Znaczy Dornana, bo o jego elewacji bezkoszulkowej wyżej wspomniałem

   Usuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger