30 kwietnia

Brązowooki (4)

3 maja miniemy się ponownie. 23 maja również. Tak sobie myślę… Nie sądzę, żeby dotarł do mojego bloga, ale jeśli jednak tak się stało, chciałbym, żeby dał mi jakiś znak, żeby zdobył się na rozmowę, na napisanie mejla. Jest w Nim coś, co szczególnie mnie pociąga, budząc moją sympatię i ciekawość: to ciepło i serdeczność, które wokół siebie roztacza. Podoba mi się. Wydawało mi się, że ja Jemu również. Może nic nas nie łączy, prócz tego, że On również czasem może czuć się samotny. Wszak w każdym człowieku żyje ogromne pragnienie oddawania się drugiemu człowiekowi i otrzymywania z drugiego człowieka, potrzeba zaufania i bliskości… Jestem świadomy wszystkich okoliczności. Wszystkich. Fajnie byłoby się zakumplować, ot tak dla przyjemności obcowania z sobą i doświadczania przyjaźni...

10 komentarzy:

 1. Może powinieneś jeszcze raz wyciągnąć do niego rękę, może nie jest dla niego jasne, że chciałbyś rozwinąć tę znajomość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby tę znajomość rozwinąć, musielibyśmy ją nawiązać. My się tylko mijamy, przyglądając się sobie...

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że tym razem pojawi się okazja do rozmowy. I zostanie obustronnie wykorzystana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym chciał. Jesli nie 3 to 23

   Usuń
  2. To aż dwie okazje do wykorzystania. Więcej szans i możliwości.

   Usuń
  3. 3 maja raczej okazji nie będzie, ale 23 może się jakaś trafi:)

   Usuń
 3. Przyjaźń to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych wartości, których może doświadczyć człowiek. Wierzę, iż uda Ci się jej w pełni doświadczać przez długi czas.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger