15 listopada

Szalona Grupa Mikołajów

Jest do zrobienia robótka. Ja się przyłączam. Ty również możesz. Kliknij w poniższy obrazek, a wszystkiego się dowiesz.

Chciałbym bardzo spełnić marzenie Szalonego Marcina, który "pragnie, śni i pożąda konsoli do gier.". Niniejszym ogłaszam się założycielem i pierwszym członkiem "Szalonej Grupy Mikołajów rozbijających swoje skarbonki w tej właśnie intencji". Potrzebna jest kwota ok 1200 zł. Jeśli chciałabyś/chciałbyś się przyłączyć i zostać członkiem Szalonej Grupy Mikołajów, a co za tym idzie wnieść swój wkład w "wystrzelenie Szalonego Marcina w kosmos radości" za pomocą konsoli do gier, odezwij się do mnie>>KLIK<<. Może wspólnie uda się zebrać tę kwotę. W chwili obecnej Szalona Grupa Mikołajów liczy 3 osoby (ja i moi bliscy) z wkładem 400 zł z rozbitej skarbonki. Potrzeba jeszcze ok 800. Przyłączysz się? Formalnie wyglądałoby to tak, że kwotę, którą chciałabyś/chciałbyś dorzucić do konsoli dla Marcina wpłaciłabyś/wpłaciłbyś na rachunek Domu opieki przelewem (służę wszelkimi potrzebnymi danymi) z adnotacją, że to na konsolę dla Marcina, a Dyrekcja Ośrodka, w naszym, Szalonej Grupy Mikołajów imieniu zakupu by dokonała. Głęboko wierzę, że razem uda nam się uszczęśliwić Marcina. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się zostać Członkiem Szalonej Grupy Mikołajów, Twoje imię i nazwisko, względnie pseudonim lub nick (zgodnie z Twoim życzeniem) zostaną wyryte czarną czcionką na białym tle (szalenie elegancko) na specjalnej, ekskluzywnej stronie poświęconej tej Grupie,>>KLIK<< gdzie pozostaną na wieki wieków. Amen.

update 16.11.2016 g. 19:12

Myślę, że na chwilę obecną mamy już ponad połowę potrzebnej kwoty. Bardzo dziękuję, licząc wciąż na Waszą hojność. Jestem też wdzięczny za Wasze zainteresowanie i deklaracje pozostawione w komentarzach. Proszę jednocześnie osoby deklarujące o kontakt mejlowy do mnie >>KLIK<< - z dziką przyjemnością powitam w ekskluzywnym gronie Szalonych Mikołajów i podam też dane do przelewu. Śmiało, śmiało. Nie gryzę. No chyba, że ktoś poprosi, A i wtedy też nie zawsze:)

32 komentarze:

 1. Chętnie się dorzucę do konsoli i bez wyrycia imienia i niczego, przeleję kasę i nic tam ma nie być dopisane, bo jak od mikołaja, to niech będzie, jak ma być, tylko napisz gdzie co i jak - margarithes@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Gosiu. Już wysyłam mejlem.

   Usuń
  2. Też poproszę maila z danymi: anetaw@hotmail.com
   Pozdrawiam Szalonych Mikołajów! :)

   Usuń
  3. Już wysyłam:) Wciągam też na ekskluzywną listę Szalonych Mikołajów [http://adam-madulski.blogspot.com/p/szalona-grupa-mikoajow.html] lub klik po lewej w zakładkę "Zakątek Szalonych Mikołajów"

   Usuń
  4. Chcę się dołaczyć, wysłąłam co rpawda prywatnego emaila, tam podałam ile mogę wesprzeć, też nie musze byc nigdzie wyryta:-) pozdrawiam Agata

   Usuń
  5. Mejl od Ciebie nie doszedł - bardzo proszę o replay:)

   Usuń
 2. Dołączam się skromnie bo Mikołaj ma wieeeelkie potrzeby ale tu grosik, tam grosik i uda się spełnić marzenia. Niech Marcin wystrzeli w kosmos i wróci bezpiecznie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też się dorzucę :) Poproszę o dane na natalialitw@gmail.com Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez chce wesprzeć ten lot w kosmos, choć to podle, bo nie cierpię męża gdy gra:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poproszę :)
  karmeleknadziewany@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Poproszę o numer konta, na który można dołożyć cegiełkę.
  soniamiki77@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Dołączam i proszę o mail
  ikroopka@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej Adamie Założycielu :)
  Szalonam ci i ja :)))
  Poproszę o info : tristanmj@interia.pl
  Pozdrrrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej

   Już wysyłam namiary. Wyszalejmy konsolę dla Marcina:)
   Odpozdrawiam

   Usuń
  2. Pozdrrrawiam Grupę Szaloną :)))
   A Marcinowi życzę wspaniałych międzygwiezdnych podróży...zakrapianych ...radością, uśmiechem i jakżeby inaczej ...szaleństwem pięknym , beztroskim i unoszącym wysoooko ...w gwiazdy :)

   Usuń
  3. Której jesteś Członkiem:)
   Na pewno radości międzygwiezdne zaliczy, jak go tą konsolą w kosmos wystrzelimy:)

   Usuń
 9. Maila już posłałam z prośbą o namiary bankowe, może też uda nam się ściągnąć do pomocy innych Mikołajów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałam e-mail gdyby nie doszedł prosze o kontakt na baran.agata@vp.pl gdyż chętnie przyłącze sie do akcji! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też! Proszę o wytyczne:) agnieszkawarpas@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger