18 listopada

Szaleni Mikołajowie

Ogłaszam niniejszym, że przezacne i ekskluzywne grono Szalonych Mikołajów bezpruderyjnie przytuli wszystkich chętnych, którzy mieliby na to ochotę. A pamiętać należy, że Szaleni Mikołajowie potrafią przytulać, że ho ho. Dlatego nie ma się co namyślać, tylko skorzystać trzeba, skoro jest okazja. Wystarczy niewygórowane wpisowe i już można się puszyć członkostwem. Cel: >>KLIK<<

Przedstawicielka Komitetu DezOrganizacyjnego, prześwietna Woźna Bebe, zasięgnęła była języka u Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Niegowie, w sprawie sumy wpłat na konsolę dla Szalonego Marcina i informację ową uzyskawszy, czym prędzej doniosła koordynatorowi Szalonych Mikołajów, czyli mnie. Jakżeż ja lubię takie donosy! Otóż usiądźcie sobie drodzy Szaleni Mikołajowie i rozeprzyjcie się wygodnie w waszych fotelach, krzesełkach, czy na czym tam sobie lubicie przycupnąć. No chyba, że stać wolicie, ale uprzedzam, zydelek jakiś nogą przysuńcie i blisko miejcie, bo i tak sobie usiądziecie, jak przeczytacie, że...

Do południa udało nam się zebrać całe 730 zł!  

Czyż to nie kapitalna wiadomość? Finisz tuż tuż. Jeszcze tylko jedna prosta w kwocie ok 400 zł i podstępny plan wyorbitowania Szalonego Marcina będzie można wdrożyć. Ach, co to będzie za wydarzenie! Wyobrażacie sobie? Na pewno nie. Nawet sam Szalony Marcin, mistrz świata w radości, wyobrazić sobie jeszcze tego nie jest w stanie. Sprawmy więc, by doświadczył.

Lista Szalonych Mikołajów >>KLIK<< jest otwarta i bardzo liczę, że będzie pęczniała od nazwisk i nicków. Bycie Szalonym Mikołajem to stan serca. Dopóki istnieje w nas potrzeba ucieszania i pomagania, jesteśmy bogaczami. Wykręćmy tę konsolę dla Marcina, ku Jego i naszej radości!

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Masz w tym swój, wcale nie mały, udział eM:)

   Usuń
  2. Dlatego tak się cieszę :) Paddy też, bo dojrzał Twoją stronę na tapecie :) rozsyłam maile do znajomych, może ktoś się jeszcze obudzi :)

   Usuń
  3. Dzięki. Jesteś jak Zawisza:) Pozdrowienia dla Paddy'ego

   Usuń
  4. Człowiek jeszcze bardziej się cieszy, kiedy odezwa nie pozostaje bez odpowiedzi :)

   Usuń
 2. Przecieram szkła lornetki, lecę po popcorn!
  a przede wszystkim. LOWAM WAS!!!! ❤❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leć i szybko wracaj, bo konsola dla Marcina nabiera coraz realniejszych kształtów:)

   Usuń
 3. Także rozsyłam! :) Pozdrawiam, brawo.:-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger