01 stycznia

Nowy Rok


Drogi Czytelniku, życzę Ci, żeby ten rok był dla Ciebie łaskawy i hojny. Niech przyniesie Ci to, czego Ci brakuje. Niech Ci się darzy!

24 komentarze:

 1. Tobie również! Szczęśliwego nowego roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach jej:-) Dziękuję Adamie! Niech nam się darzy we wszystkim dobrym, co ten Nowy Rok przyniesie. No i jeszcze duuużo tego dobrego Tobie, sobie i innym życzę!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję. Szczęśliwego Nowego Roku 2019! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie również niech się darzy i przyniesie co Ci się marzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przyniesie mi tego co brakuje, ale może Tb. się uda. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech najważniejsze pozostanie najważniejszym i najlepszego. :-) I zdrowia.
  Niech życie płynie jak z nut, tych samodzielnie (za)pisanych

  OdpowiedzUsuń
 7. ...empatia...czytelnikom życzenia a czytelniczki tylko się podpinają nieuhonorowane ...ja się nie podepnę acz życzę, najlepszego Szanownemu Panu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Kloszardzie:-) jakoś nie poczułam się nieuhonorowana przez Adama jako kobieta. Może dlatego, że przede wszystkim jestem człowiekiem, a co za tym idzie w naszym języku czytelnikiem. A co do empatii, to może najpierw przeczytaj bloga, a potem się wypowiedz.

   Usuń
 8. MARYTKA M Dziękuję serdecznie za pani słowa. Dziękuje ,że mogłam być adresatką. ciesze się ,że mogła mnie pani skarcić i ufam ,że sprawiło to pani radość.

  OdpowiedzUsuń
 9. To ja sobie życzę: czasu, 25 lat mniej, takiej wypasionej myszki gamingowej, psa, albo dwóch, kot też może być, wiecznego dobrostanu. Podzielę się z Tobą! Bo ja się ładnie dzielę wszystkim, oprócz wiśni i makaronu. I mango. Mango tez się źle dzieli. Niech Ci będzie cudownie tego roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziękuję Gabi, Tobie też niech będzie cudownie:)

   Usuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger