30 marca

Share week i Wielkanoc

Kilka lat temu >>Andrzej Tucholski<< zainicjował akcję Share week polegającą na polecaniu przez blogerów blogów, które lubią, cenią i które w jakiś sposób są dla nich ważne. Czytam regularnie kilkadziesiąt blogów i wszystkie lubię, bo są mi bliskie. Część z nich już się nie odzywa, część tylko sporadycznie, większość dość regularnie. Mój top of the top czytanych blogów jest dość stabilny i w przeciągu tych kilku lat mojego blogowania i czytania niewiele się zmienił, bo zawiera blogi, do których jestem szczególnie przywiązany, dziś chciałbym podzielić się trzema z nich, których jak dotąd u siebie nie polecałem (w kolejności alfabetycznej):

1. >>Czarny Pieprz<<  Za poczucie humoru, dystans do siebie, talenty (nie tylko) literackie, zaraźliwą radość i ogromną empatię, za  to, że czyta się je z wypiekami na twarzy i błyskiem ekscytacji w oczach. 

Nie mogę nie wspomnieć, poza jakimkolwiek rankingiem, o innych moich topowych blogach: >>Lisie<<, >>Mateuszu<< , >>eM<< , >>5000lib<< i >>Marcinie<<, z którymi czuję solidarność i wspólnotę. 

***

Drodzy Czytelnicy miejcie spokojne i dobre Święta!


__________________________
zdjęcie ze strony >>kartki.pl<<

22 komentarze:

 1. Boże, a ja taka nieumalowana!!!
  Adamie - ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Miejmy się wszyscy dobrze w te Święta! :-)*
  Marytka

  OdpowiedzUsuń
 3. o właśnie ... takie polecenie blogów mile odświeży moje podwórko. Dziękuję, się przyda :D

  Wesołych Świąt również ... sąsiedzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowadzisz bloga?
   Ja Święta spędzam w górach tym razem

   Usuń
  2. ja Poniedziałek też ... nieopodal Żywca :D

   Coś tam prowadzę ale kto wie czy nie mieszkasz za ścianą :)

   Usuń
  3. No tak, nie da się wykluczyć takiej ewentualności, aczkolwiek przyznać muszę, że z sasiadami zza sciany, podłogi i sufitu utrzymuje kontakt wyłącznie w ramach konwenansow

   Usuń
  4. ja w zasadzie też ale wpadamy na siebie w zieleniakach z sąsiadami, podsłuchujemy co kto kupuje więc ... może lepiej żebyśmy na siebie nie wpadali :)
   Zresztą u mnie po babsku typowo. Niezbyt zabawnie i na pewno nie jestem TOP 10 ani nawet TOP 20 więc spokojnie skupmy się na tych co polecasz :)

   Usuń
  5. Na sasiadow wpadam tylko w windzie

   Usuń
  6. no widzisz i znów sąsiedzi ... też mam windę :D

   Usuń
 4. Diabła sobie dorzuciłem do obserwowanych.

  Udanego świętowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za dobre słowo

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamy podobny top :) miej się wyśmienicie w te Święta i dobrze, że jesteś, dziękuję. Kisses

  OdpowiedzUsuń
 7. Spokojnego czasu dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. :-) Czuję się jakby mnie nakarmiono wiśniami i makaronem, a potem przyniesiono na miękkiej poduszce Camela z klikiem (koniecznie tego ze zdrowym tytoniem, bo o zdrowie trzeba dbać!) do wypalenia. Dziękuję! I w takim ładnym trio się znalazłam, Diabeł, Skorpion i Wieprz:-) Tak dużo blogów, tak mało czasu...prawda?
  Uściski z okazji jajecznych świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiałem zapalić sobie czasem Camela, jak jeszcze paliłem dawno temu:)
   Odściskuję świątecznie:)

   Usuń
 9. Chciałabym coś mądrego napisać dla wszystkich wyróżnionych, lecz nic nie przychodzi mi do głowy. Niemniej uściski serdeczne ślę. Nie śliniąc jak ciocia na imieninach.
  Bardzo dziękuję! Uczyniłeś mój dzień dzisiaj lepszym, bardziej słonecznym, czuję serdeczny uścisk, nie mydlić z uściskiem (i to nie z powodów kardio, chociaż,logicznych już bardziej. Znaczy, nie kardiologicznych, znaczy, ech rumieni mi się czcionka) . Fantastycznie, że mogę Tobie i Wam towarzyszyć chociaż w części drogi. :-)Wiem, wiem, to patetycznie brzmi, można się potknąć, a nawet przewrócić, albo czkawki dostać. No cóż gimnastyka też jest ważna. Dobrego dnia, i wesołego, dobrego po Świętach.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bzdetnik , Blogger